JARO 2015

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 30.5.2015,  hřiště OA Hlušice

RMSK –  SK Jičín                  5 : 11

RMSK –  FKM Javorka         9 : 5

Ernest Jablonovský a Jiří Sedlák, trenéři RMSK: V prvním zápase proti jičínskému áčku se nám hra nedařila podle našich představ. Naši hráči se silným soupeřem z Jičína dokázali držet krok jenom v první čtvrtině zápasu. Potom jsme po chybách v obrané fázi obdrželi několik rychlých gólů a je potřeba říct, že nebýt několika výborných zákroků našeho brankáře Jirky Jablonovského mohla být prohra ještě větší. Jirka jinak v obou zápasech předvedl, že umí nejenom chytat, ale hrát dobře i nohou při rozehrávce a střelbě. Našim hráčům se nedá v zápase s Jičínem upřít chuť hrát, ale soupeř nás stejně jako v přípravných zápasech v hale během zimy předčil v kvalitě kombinační hry a v efektivitě při rychlém přechodu do v útoku.

V druhém zápase proti Javorce byl obraz hry zcela jiný. Naši hráči se nenechali ovlivnit předchozí porážkou a proti Javorce, která tentokrát dorazila na rozdíl od podzimního zápasu v plné sestavě s vysokým a silným brankářem, ukázali, že umí hrát fotbal. Soupeře zejména v druhé polovině zápasu přehráli a viděli jsme několik pěkných kombinačních a útočných akcí. Svůj první gól v mistrovském utkání vstřelil pohotově levou nohou i Vojta Sedlák.

RMSK reprezentovali: Jablonovský, Kymr, D. Petr, Bičiště, Syrový, Sedlák, Zákravský, Kynčl, Šafařík, Hruška

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 9.5.2015,  hřiště FC HK - Háječek

Sestava: Matějec, Kynčl, Šafařík, Líbal, Kymr, Kubaška, Masařík Vojta, Zákravský, Brzek, Bičiště

RMSK - Trutnov   13 : 1 (branky: Šafařík 3, Masařík V. 2, Kubaška 2, Zákravský 2, Bičiště, Kymr, Matějec, Brzek)

RMSK - FC HK       0 : 11

Ivo Bičiště, trenér RMSK: První zápas s Trutnovem  kluci využili celé hřiště a rychlou kombinační hrou, vyhranými souboji, dokázali soupeře přesvědčivě přehrát. Druhý zápas měl podobný začátek, tedy prvních pět minut, pak se situace otočila a kluci přestali hrát a bojovat a úplně jsme odpadli, zřejmě psychický blok jménem FC HK, ke konci druhého poločasu jsme začali opět hrát, ale na výsledek už to vliv nemělo.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 3.5.2015,  hřiště Česká Skalice

RSCM Rozkoš - RMSK    5:8
(branky: Bičiště 3, Petr 2, Kymr 2, Zákravský)

RMSK - FK Náchod       13:2
(branky: Zákravský 8, Kymr 5)

RMSK - FK Černilov       6:2
(branky: Petr 3, Zákravský 2, Kymr)

Opět velká pochvala za předvedený výkon, kluci bojovali a makali jako jeden tým, navíc předváděli pěknou kombinační hru se spoustou kliček a přihrávek.

Trenér: Ivo Bičiště

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 25.4.2015,  hřiště Jičín

RMSK - Třebeš   13:1
RMSK - Jičín     31:0

"Hráči dnes předvedli opravdu velmi povedené výkony. Hráli fantasticky. Doufám a věřím, že v tomto stylu budeme pokračovat. Dnes se mi to opravdu hodně líbilo a není to tím, že jsme soupeře přestříleli, ale na hra samotná snesla na tuto kategorii velmi přísné měřítko", natajil nadšení trenér Brzek bezprostředně po "turnaji". Více v referátu později...

HALOVÝ TURNAJ ČESKÁ SKALICE

Uplynulou neděli se v České Skalici konal halový turnaj (ročníky 2007 a mladší) o „Jarní pohár starosty města“. V turnaji startovalo 7 východočeských týmů, které sehrály 6 utkání, systémem každý s každým. Naše mužstvo RMSK Cidlina se vyznačovalo bojovností a chutí hrát, bohužel ale vázla důsledná obranná fáze. Dalším problémem byl rychlý přechod do útoku a malý počet střel na soupeřovu branku. Výsledkem bylo páté místo a pouze dvě vítězství v průběhu celého turnaje. Naši hráči měli stejný počet bodů jako tým na čtvrtém místě, ale horší skóre. Vítězem turnaje se stalo mužstvo Dobruška/Opočno, na druhém místě skončil klub FK Jaroměř a na třetím RSCM Rozkoš.

PŘÍPRAVNÝ HALOVÝ MINITURNAJ JIČÍN

podrobnosti později...

HALOVÝ TURNAJ HLUŠICE -

AP - TOUR cup OVLÁDL FC HRADEC KRÁLOVÉ. NÁŠE TÝMY NA 4. A 8. MÍSTĚ...

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – hřiště Chlumec nad Cidlinou 18.10.2014

Sobotní ráno 18.10. bylo ve znamení předposledních utkání podzimní části fotbalové soutěže našich mladších přípravek na hřišti našeho spřáteleného klubu v Chlumci nad Cidlinou. V doplněné sestavě hráči z mini přípravek, z důvodů onemocnění, zvládli tito kluci zápasy na jedničku.

RMSK - Sokol Třebeš   11 : 2   (branky: Zákravský 10, Kohout)

V prvním utkání jsme nastoupili proti soupeři z Třebše, jak už to tak bývá zvykem u našich borců, začátek jsme opět spali a koukali, co s námi soupeř dělá. Po pěti minutách jsme prohrávali 2:1 a mysleli jsme, že prohrajeme děsivým výsledkem. To se ale nestalo, neboť kluky něco osvítilo a začali jezdit, a to doslova. Bojovali, makali, a opravdu jezdili po zadku. Ještě do poločasu jsme obrátili výsledek na svou stranu a to 4:2. Po přestávce kluci drželi tempo z prvního poločasu, soupeři jsme prakticky nepůjčili míč a celkový výsledek 11:2 pro ně byl zasloužený.

RMSK - FKM Javorka   11:0   (branky: Zákravský 4, Bičiště 3, Svatoň, Jablonovský, vlastní)

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti oslabenému soupeři z Javorky.

Výsledek 11:0 hovoří za vše. Javorka hrála se čtyřmi kluky a brankářem obě utkání, a tak kluci byli dosti unavení. Naši hoši na ně vlítli tak, jako do druhého poločasu předchozího zápasu s Třebší a v podstatě se hrálo pouze na polovině odevzdaného soupeře. Výsledek je až dosti krutý. Nicméně nás těší nula na kontě našeho brankáře.

Závěrem bych rád poděkoval klukům, za předvedený výkon, protože takhle když budeme hrát fotbal s pěknými individuálními akcemi, budeme mít připravené děti do jarních bojů.Poděkování patří i rodičům, kteří přijely opět v hojném počtu a fandily, jako vždy jsme byly slyšet nejvíce :-)

"Ještě bych jim rád poděkoval, že jsem od nich dostal krásný dárek k mým 30 narozeninám, v podobě pěkného fotbalu a za to díky", děkoval trenér Roman Brzek.

Trenéři: Roman Brzek, Ernest Jablonovský, Ivo Bičiště

---------------------------------------------------------

PODZIM 2014

"Ještě bych jim rád poděkoval, že jsem od nich dostal krásný dárek k mým 30 narozeninám, v podobě pěkného fotbalu a za to díky", děkoval trenér Roman Brzek.

Trenéři: Roman Brzek, Ernest Jablonovský, Ivo Bičiště

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – hřiště Nový Hradec Králové  11.10. 2014

FC Hradec Králové - RMSK Cidlina 14:0

Do prvního zápasu kluci nastoupili jako již tradičně s obavami, že hrají s Hradcem Králové a zápas bez nasazení si FC HK s klidem užil a nasázel nám 14 branek. Kluci si musí uvědomit, že bez bojovnosti, nasazení a zdravého sebevědomí se hrát nedá. Kluci - vždyť hradečáci jsou taky jenom lidi, taky pijou vodu, chodí do škol a školek, jako vy, tak se sakra ničeho nebojte, a ukažte jim, co ve vás je!!! :-)

FC Nový Hradec Králév - RMSK Cidlina 5:6 (branky: D. Petr 2x, Zákravský 2x a Brzek 2x)

Po prohře v prvním zápase trenéři provedli změny v sestavě a kluci zodpovědným přístupema  patřičnou bojovností dovedli zápas do vítězého konce. V tomto zápase bylo vidět několik velice pohledných fotbalových akcí na jeden, či dva doteky připomínající pověstnou "tiki-taka" a výsledkem mohla být daleko větší výhra, protože jsme neproměnili minimálně další 4 vyložené šance. Pokud budou kluci přistupovat ke všem utkání jako k tomuto, tak nemusíme mít obavy o dobré výkony s pěknými a pohlednými kominacemi, se kterými přijdou i pozitivní výsledky. Za dobrý výkon v tomto utkání zaslouží celý tým pochvalu.

Trenéři: Aleš Petr, Ernest Jablonovský a Ivo Biciště.

KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – hřiště Háječek  4.10. 2014

RMSK – SOKOL Třebeš     5:6

V úvodním utkání jsme na soupeře vlétli, jako uragán a během 7min jsme vedli 3:0. Kluci nám do této chvíle dělali samou radost. Bojovali, nabízeli se, dělali kličky soupeři, včas a dobře si nahrávali. Bohužel se 3. brankou, jako když se mávne kouzelným proutkem a vše z výše vyjmenovaného se začalo vytrácet. Do poločasu jsme sice ještě dali pěkný gól střelou z dálky k tyči, kterou se blýskl Dominik Zákravský, všem také jsme stihli ještě dvakrát inkasovat po individuálních chybách v rozehrávce. A tak, jak skončil 1.poločas, tak pokračoval i ten druhý. Kluci neběhali, nebojovali a tak nás soupeř dál trestal. Nakonec přetavil svoji snahu v těsné vítězství. Soupeři samozřejmě gratulujeme, protože jejich vítězství se zrodilo po pěkných akcích..

FC Hradec Králové - RMSK     14:1

Druhý zápas na nás čekal ještě těžší soupeř, a tak jsme se kluky snažili povzbudit a nabudit na tento zápas vším možným. V úvodu zápasu se zdálo, že předzápasová „porada“ měla co dočinění, a ačkoliv byl soupeř jasně lepší na míči a především v individuální práci s ním, tak kluci bojovali a snažili se ze všech sil. Bohužel opět, jako když si najednou všichni řekli, že už by to stačilo, že toho běhání a snažení bylo moc a přestali.. L Výsledkem tohoto „trápení“ byla vysoká prohra 14:1.

Ale kluci, nevěšet hlavu, musíme se z toho ponaučit do dalších zápasů, v tréninku makat na TISÍC procent a uvidíte, že zlepšení přijde. Vždyť předešlé 3 víkendy se dařilo, možná až nad plán, tak jednou porážka přijít musela. Vždyť ani Barcelona nevyhraje všechny zápasy. Nyní se musíte soustředit už zase na práci v tréninku a v příštích zápasech zase ukázat, že jste dobří hráči!!

Trenéři RMSK: Matěj Novotný a Ivo Bičiště