2015/2016

Poslední utkání:

Mistrovské utkání, krajský přebor mladších přípravek, 10.10.2015, hřiště Dobruška

Rasošky/Josefo - RMSK/Chlumec        1 : 41 („Cidlinská parta“ 1:18)
Dobruška/Opočno - RMSK/Chlumec    20 : 9 („Cidlinská parta“ 10:5)

Robert Kožíšek a Aleš Novák, trenéři RMSK: "Tento víkend, jsme opět odjížděli na MU do vzdálenějšího města, tentokrát do Dobrušky.Postupně jsme se střetli s týmy Dobruška/Opočno a týmem z Rasošek.

V prvním utkaní s Rasoškami jsme jasně dominovali a přehrávali soupeře ve všech směrech,kdy jsme soupeře jasně přestříleli 18:1 (8:1)
Tento zápas nám jasně ukázal,že když kluci narazí na slabšího soupeře a cítí možnost nastřílet si co nejvíce golů,zapomínají bránit a o to více nás mrzí obdržená branka.Kluky však musíme pochválit za spousty krásných přihrávek,předvedených kliček a i střelbu,kterou často v zápasech
postrádáme.
Ve druhém zápase proti nám nastoupil tým Dobruška/Opočno, kdy v prvním poločase to byl ročník 2007 a v druhém 2008.
Začátek prvního poločasu nám vůbec nevyšel,když jsme brzy obdrželi první branku a soupeř nás dobře napadal.Po několika individuelních chybách jsme sice dostali ještě několik branek,ale naši kluci s fyzicky zdatným soupeřem sváděli několik krásných soubojů a začali se výkonostně zvedat. Individuelní chyby nás určitě mrzí,kdy soupeř byl o krok lepší,ale poločasový výsledek 6:1 je pro nás až příliš krutý.
Jako přez kopírák jsme začali i poločas druhý a brzy prohrávali.Opět jsme zvedali výkon postupným směrem nahoru a po několika nevyužitých šancích soupeř opět lehce trestal.Výsledek druhého poločasu 4:4  nás opět mrzí,kdy po několika našich šancích soupeř vyrovnával pár minut před koncem."

Mistrovské utkání, krajský přebor mladších přípravek, 26.9.2015, hřiště Červený Kostelec

RMSK/Chlumec – FC HK                           2 : 20 („Cidlinská parta“ 2:9) (Kymr, Masařík)

RMSK/Chlumec – Č. Kostelec                   6 : 12  („Cidlinská parta“ 4:5) (Masařík, Kymr, Svatoň 2)

RMSK/Chlumec – Javorka/Miletín            22 : 3 („Cidlinská parta“ 8 : 2) (Líbal 2, Podhajský 2, Petr, Kymr, Svatoň, Masařík)

Matěj Novotný a Aleš Novák, trenéři RMSK: "Začátek prvního poločasu úvodního utkání s FC HK A jsme opět zaspali. Od 2. střídání jsme zlešili pohyb bez i s míčem a bojovnost a dostávali jsme se více do hry. Bohužel nám vždy chyběl kousek ke vstřelení branky. Poločas 0:6. Druhý poločas bylo velké zlepšení v pohybu bez míče, obratnosti, dravosti, důrazu i práce s míčem. FC HK jsme v některých pasážích hry i přehrávali, bohužel v poslední minutě dostali gól, kterým jsme prohráli 2:3. Nutno podotknout, že FC HK si jednu branku vsítil téměř vlastní, takže asi spravedlivě o gól vyhráli, ale naši kluci zaslouží velkou pochvalu. Druhý zápas začali kluci hodně laxně. Vůbec neplnili naše pokyny. Předzápasový elán, který předváděli mimo hřiště do zápasu nepřenesli a tak nás soupeř jasně přehrál 6:2. Druhý poločas již byl opět kvalitní s jednou hezkou akcí za druhou. K naší smůle jsme zúročili jen dvě a jednou nešťastně inkasovali po individuální chybě. Přesto vítězství 2:1 je zcela zaslouženým výsledkem 2. poločasu. Opět za 2. poločas naopak od toho prvního musíme kluky s radostí pochválit. Třetí zápas se nám hodnotí velmi špatně. Kluci se totálně přizpůsobili hře soupeře, která se absolutně neztotožňuje s našimi nácviky. Kdybychom první poločas prohráli o 4 branky, tak bychom se vůbec nemohli divit. Druhé dějství se nám opět vydařilo o něco lépe a soupeře jsme porazili 6:0. Zkrátka a dobře - dnes bychom potřebovali vždy jeden "zahřívací" poločas, protože od 2. desetiminutovky se nám již dařilo...".

Mistrovské utkání, krajský přebor mladších přípravek, 20.9.2015, hřiště JIČÍN

RMSK/Chlumec - FC HK "B"            22 : 3     („Cidlinská parta“  5:7)
SK Jičín - RMSK/Chlumec                 5 : 10   („Cidlinská parta“   1:10)

Mistrovské utkání, krajský přebor mladších přípravek, 12.9.2015, hřiště HÁJEČEK, Hradec Králové

FC HK "A" - RMSK/Chlumec               22 : 3     („Cidlinská parta“  8:2, 5:1)
MFK Trutnov - RMSK/Chlumec             5 : 10   („Cidlinská parta“  3:1, 1:3)
RMSK/Chlumec - Hořice                      4 : 6     („Cidlinská parta“  0:0, 1:6)

Matěj Novotný a Aleš Novák, trenéři RMSK: "Dnešní první utkání proti domácímu FC Hradec jsme si, dá se říci, prohráli sami tím, že jsme se zalekli dresů FC HK. V čase 1,30 jsme prohrávali 3:0 a to se odrazilo na naší celé hře. Sice se nám podařilo snížit na 2:3 během dalších několika minut, ale to bylo, kromě 2 minut ve druhém poločase, z naší strany vše. Věříme, že příští týden, kdy se střetneme s FC HK 08´, bude konfrontace objektivnější, vzhledem k věkovému složení našeho týmu. Do druhého zápasu byli kluci nabádáni k soustředěnosti a návratu k naší kombinační hře. Ačkoliv jsme první poločas proti MFK prohráli 3:1 zejména diky individuálním chybám v obraně, tak jsme kluky chválili za snahu, bojovnost a kombinační hru. Druhý poločas jsme tyto atributy "přetavili" i v branky a tak zaslouženě vyhráli 3:1 - celkově tedy remíza naší party 4:4. Do posledního zápasu jsme dobře vstoupili, proti silným Hořicím se hrál vyrovnaný zápas, který jsme prohráli až ve druhém poločase, kdy už nám docházeli bohužel síly. Šest branek v naší síti je však velmi krutým a troufáme si říci až nespravedlivým výsledkem. Na závěr bychom rádi poukázali na chyby, které nás provází již delší domu - start na míč, lepší první dotek s míčem, větší důraz a dravost v zakočení a důslednost při bránění. Naopak nelze klukům upřít snaha, bojovnost a pokus o "hrát fotbal" v každé situaci v kterékoliv časti hřiště."

Mistrovské utkání, krajský přebor mladších přípravek, 5.9.2015, hřiště HLUŠICE

RMSK - Jičín             14 : 6   („Cidlinská parta“ 2:2, 3:1)

RMSK - Třebeš           8 : 9   („Cidlinská parta“ 3:1, 0:5)

Robert Kožíšek, trenér RMSK: "První poločas s Jičínem se ukázal ve stejném duchu, který nás poslední dobou provází. Předvádíme bojovný výkon s několika pohlednými akcemi, kdy většinu času trávíme na polovině soupeře a spoustu šancí nevyužíváme. Lehce inkasujeme a musíme otáčet výsledek. I druhý poločas proti druhé partě Jičína byl v naší režii. Kluci dobývali branku soupeře a díky třem vstřeleným brankám a přidání důrazu v obraně jsme druhý poločas vyhráli poměrem 3:1. Kluci určitě zaslouží pochvalu, že se i přes nepříznivý stav ženou do útoku a chtějí s výsledkem něco udělat.

Druhý zápas jsme se střetli s nepříjemným soupeřem z Třebše. První půli jsme sice vyhráli poměrem 3:1, většinu času jsme drželi míč na svých kopačkách, ale některé situace jsme řešili příliš zbrkle bez většího klidu, kdy branek mohlo být i více. Druhá parta Třebše, která nás čekala v druhém poločase nás sice přehrávala, ale kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou ze sebe vydali i proti tak důraznému soupeři a určitě i s pár našimi šancemi jsme soupeře potrápili."

Turnaj "O pohár starosty obce", 29.8.2015, Lhota pod Libčany

zápasy v základní skupině:

Libčany - RMSK                 0:6 (Nedbálek,Vobořil 2,Petr,Kožíšek,Líbal)

Lhota „A“ - RMSK              3:2 (Nedbálek,Vobořil)

Roudnice – RMSK              2:2 (Kožíšek 2)

zápasy ve skupině o 5. - 8. místo:

Dívky Třebeš - RMSK         0:8 (Kymr,Vobořil 3,Lacek 2,Masařík,Bičiště)

Libčany B - RMSK              0:2 (Bičiště,Nedbálek)

Robert Kožíšek, trenér RMSK: "V sobotu 29.8 jsme s MP zavítali na náš první turnaj v nové sezoně, kde nás ve skupině A čekali postupně týmy (Lhota p. L. A, SK Libčany, SK Roudnice) druhou skupinu B tvořili týmy (FK Chlumec, FK Černilov, Třebeš dívky, Lhota p. L B). Po dobrém vstupu, při vysoké výhře nad Libčany 6:0 to pro nás nakonec byl nešťastný turnaj. Ve druhém zápase s domácím týmem jsme předvedli bojovný výkon, kde za pro nás nepříznivého stavu 2:3 jsme v poslední minutě neproměnili dvakrát nabídnutou penaltu. Tento zápas byl o jednom hráči domácích, který na konec o výsledku rozhodl svými dalekonosnými střelami (pozdější nejlepší střelec turnaje). Ve třetím utkání po ne příliš povedené první půli proti Roudnici, kde náš tým prohrával 2:0 kluci dostali přísně najevo, co se od nich očekává. Do druhé půle vlétl úplně jiný tým. Kluci byli najednou všude bojovnost, krásné kombinace a velký tlak na soupeře přinesl rychlé vyrovnání na 2:2. Soupeře jsme druhou půlku nepustili skoro k ničemu a i přes spoustu dalších šancí se nám už branku vstřelit nepodařilo. Naše zklamání bylo veliké, když jsme se dozvěděli, že do bojů o medaile, díky lepšímu skóre, postupuje náš soupeř. Ve skupině o 5až 8 místo jsme dál pokračovali v dobrém výkonu a postupně porazili týmy (Dívky Třebeš  8:0) a (Libčany B 2:0) a nakonec obsadili 5 místo.

I přes to, že se k nám tentokrát štěstí obrátilo zády, turnaj hodnotím pozitivně, kdy kluci ukázali své kvality, bojovnost a někdy i krásné kombinace. Troufám si říci, že jsme na turnaji předváděli pro oko diváka nejhezčí fotbal a o to nám jde :-). Odměnou pro nás je i pochvala od domácích fanoušků..."